AGA MRI compatable banken voor het transporteren van patiënten – Veilig, praktisch en betrouwbaar
De MRI-transporttafels zijn verkrijgbaar met of zonder zij-veiligheidsrails en bevatten vier soepel lopende multi-directionele zwenkwielen (Ø 100 mm, allemaal met vergrendelfunctie) die een moeiteloos ziekenvervoer garanderen.
- -De patiënten transporttafels zijn zonder extra kosten verkrijgbaar in de hoogtes van 650, 700, 750 en 800 mm voor een ergonomische werkpositie.
- -Opmerking: Tenzij anders gevraagd op het moment van bestelling, wordt de tafel geleverd in de standaard hoogte van 650 mm.
- -Tweedelig tafelblad, stoffering dikte van 64 mm.
- -Traploos verstelbare hoofdsteun (tot + 40 °) met klemstang vergrendeling.
- -Traploze aanpassing van de hoofdsteun en zijbeschermingen
Optie’s
Om veilig patiënten vervoer te garanderen, zijn de MRI-tafels ook verkrijgbaar met zijbeugels. Om indien nodig een onbelemmerde toegang tot de patiënt mogelijk te maken, kunnen beide zijbeugels (800 x 250 mm, LxH) omhoog of omlaag worden bewogen door een eenvoudig draaimechanisme. Let goed op de totale breedte van de tafels met de zijbeugels:
De MRI-tafel AWL-3065 / VA heeft een totale breedte van 795 mm, inclusief zijhekken. De MRI-tafel AWL-3080 / VA heeft een totale breedte van 975 mm, inclusief zijhekken.
Accessoires:
- De volgende optionele accessoires zijn beschikbaar voor de AGA MRT-patiëntentransporttafels.
- -Set van vier MRI-compatibele wielen (Ø 100 mm) – artikelnr. LR-100 / VA
- -Set van vier MRI-compatibele wielen (Ø 125 mm) – artikelnr. LR-125 / VA
- -Een set bestaat uit vier blokkeerwielen.
- -Infuuspaal (IV), lengte 1700 mm, met vier flessenhaken en tafelbevestiging. Inclusief montageklem (voor montage aan de linker- of rechterkant van het tafelbladframe) –Artikelnr. INF-1720 / VA.
Opmerking: Retrofit is slechts in zeer beperkte mate mogelijk. Neem contact op met ons voordat u bestelt.
- -Papierrolhouder voor tafelbreedte 650 mm – Artikel nr. P-3050
- -Papierrolhouder voor tafelbreedte 800 mm – Artikel nr. P-3070
De papierrolhouder wordt aan de binnenkant van het beenframe aan het voeteneinde gemonteerd.
Omsnoeringsband voor patiënten (2200×250 mm, LxB)
- -Artikel nr. PG-220Omsnoeringsband voor patiënten (2600×250 mm, LxB)
- -Artikel nr. PG-260Om de positie van de patiënt te beveiligen.
Bekleding:
Alle bekleding van de banken is gemaakt van 2-laags schuim met een verschillende dichtheid en bedekt met hoogwaardig synthetisch leer. Ze kunnen worden besteld in veel verschillende kleuren bekleding.
Het aantal standaard kleuren bedraagt 21